Buram Bal ile yapılan diyet ve fitness programı!

buram honey fitness

Doğal bal hemen kana karışıp enerji sağlamakta birebir bir gıdadır. Bundan dolayı bal diyette yenilir mi diye sıkça soruluyor. Kalori oranı yüksek olsa da diyet yaparken balı ihmal etmemek gerekir.

Doğal balın kalorisi, balın sindirim sistemine faydaları, balın enerji değeri, balın sağlığa faydaları gibi konular üzerine hep konuşuruz ve çoğumuz da az çok bu konuları biliriz. Bugün kilo vermek isteyenler için doğal balın faydalarına değineceğiz. Ayrıca diyet ve fitnesin balla da yapılıp yapılamadığını merak edenler için özel bir yazı hazırladık.

Diyet için her balı kullanmamalısınız. Diyetlerinizin birinci adımı olan fitness programınızı yaparken mutlaka doğal bala ihtiyacınız var.

Buram Honey Turkey’in en büyük özelliği doğallığıdır. Doğal balı diğer kalorisi yüksek yiyeceklerle karıştırmamak gerekir. Bu konuda bir örnek verecek olursak nerede ve nasıl üretildiğini bilmediğiniz bir şekerleme ya da çikolatayı tüketmek yerine doğal bal Buram Balı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Diyet ve bal!

  • Balın hazımsızlığa iyi geldiğini biliyoruz. Böylece diyette tüketilen doğal bal her zaman kilo vermenize faydalı olacaktır. Çünkü diyet yapanların en büyük sıkıntısı kabızlıktır. Doğal bal sizi bu dertten kolaylıkla kurtarabilir.
  • Doğal bal protein yönüyle oldukça zengindir. Bir küçük yemek kaşığı gerçek balda 30 kalori vardır. Böylece birkaç kaşık tüketeceğiniz doğal bal halsizliğinizi giderir. İhtiyacınız olan kaloriyi doğal balla alınca daha az yemek yiyeceğiniz için kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Şekere olan ihtiyacınızı balla gidermek diyetinizde size katkı sağlayacaktır.
  • Bir bardak ılık suya atacağınız doğal ballı şerbeti her sabah içebilirsiniz. Bu şerbet gün boyu sizi rahatlatır ve ihtiyacınız olan enerjiyi size verir. Daha zinde ve çevik olabilirsiniz. Eğer diyet ve fitness yaparken nasıl kalori alabilirim diye merak ediyorsanız Buram Bal Turkey ile yapılan şerbeti mutlaka denemelisiniz.

buram honey diet

Organik balın diyet yapanları yüksek derecede kalorili yiyeceklerden koruduğu bilinir. Fitness ile birlikte ideal bir ikili olduğu ve kilo vermede kolaylık sağladığı araştırmalarla ortaya konmuştur.

Siz de sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız diyetinizde mutlaka Buram Bal Turkey’i kullanmalısınız. Yaptığınız fitness programınız doğal bal ile size kolayca kilo verdirecektir.

Doğal bal Buram Bal’ı buradan sipariş edebileceğiniz gibi Avrupa’daki bütün marketlerden de temin edebilirsiniz.