Burambal ile yapılan şifalı karışımlar burada

Burambal ile yapılan şifalı karışımlar burada

Burambal ile yapılan şifalı karışımlar!

Doğada bulunan birçok şifalı ürün doğal bal Burambal ile karıştırılıp tüketildiğinde mucizevi bir şekilde şifa kaynağı olduğunu biliyoruz.

Şifa karışımları için yapmanız gereken en önemli iş doğal balı bulmak… Doğal balı bulmak hem çok zor hem de çok kolay. Tercihiniz Avrupa’da kalitesiyle kendini ispatlamış en fazla tüketilen bal olan Burambal olursa lezzeti de şifayı da bir arada bulmuş olursunuz.

Balın lezzeti kadar şifa özelliği daha önemlidir. Bazen şifa için tüketilen ballarla zehirlenebilirsiniz. Çünkü bir teneke glikoza karıştırılan şerbetlerin bal olarak tanıtıldığı yerlerde kalitesi çeşitli kontrollerle kanıtlanmış olan Burambal sizler için tam olarak bir ilaçtır.

Peki, hakiki bal Burambal ile yapılan şifalı karışımlar neler?

Peki, hakiki bal Burambal ile yapılan şifalı karışımlar neler?

Kum dökme:

50 adet karabiber dövüldükten sonra aldığı kadar Burambal ile karıştırılır. Bir hafta boyunca tüketildiğinde kum dökmede yardımcı olur.

Nefes darlığı ve öksürük:

Susam, meyan kökü, çemen, baldıran birer yemek kaşığı karıştırılır ve suda kaynatılır. Sıcaklık derecesi kırk dereceye düşünce alabildiği kadar Burambal ile karıştırılır. Düzenli olarak özellikle kış aylarında tüketilirse nefes darlığına ve öksürüğe iyi gelir.

Kan uyuşması:

Yüz gram toz zencefil alabildiği kadar Burambal ile karıştırıldıktan sonra birer fındık büyüklüğünde günlük olarak yutulursa şifa olur.

Titreme:

Karabaş otunun şifa özelliğini bilmeyeniniz yoktur. Karabaş otu suda kaynatıldıktan sonra ince bir süzekten geçirilir. Elde edilen temiz su şerbet gibi Burambal ile karıştırarak düzenli olarak içilir.

İştah açma:

İştah açma için ayva suyuna, toz zencefile tabii Burambal’a ihtiyacınız var. Bu karışım çok yemek seçen çocuklar için de idealdir. Ayva suyunu, zencefili ve Burambal’ı karıştırıp her gün küçük bir ceviz büyüklüğünde tüketebilirsiniz.

Kekemelik:

Kekemelik için de Burambal macunu kullanılır. Sezonunda toplanıp temizlenmiş çam sakızı ve amber Burambal ile karıştırılır ve macun elde edilir. Burambal’ın alabileceği kadar çam sakızı ve amber kullanmak yeterli olacaktır.

Ses kısıklığı için:

Her evde bulunan nişasta suda pişirilir ve Burambal ile karıştırarak yenilir. Bu karışım da rahatsızlık zamanında düzeni kullanılırsa ses tellerini açar ve şifa olur.

Böbrek hastalıklarında:

Hatmi tohumu Burambal ile karıştırılarak macun haline getirilir ve düzenli olarak tüketilir.

Bütün bu karışımlar için evinizde bulunması gereken en önemli ürün doğal baldır. Doğal bal ve hakiki bal denilince ilk akla gelen Burambal ile rahatsızlıklarınıza şifa bulabilirsiniz.

Burambal’ı buradan temin edebileceğiniz gibi Avrupa’daki bütün marketlerden de isteyebilirsiniz.

Unutmayınız! Her bal doğal bal değildir. Doğal bal Burambal!