Doğal bal ile sizi mutlu eden cilt maskeleri yapabilirsiniz!

Bal maskesi nasıl yapılır, bal maskesinin faydaları nelerdir gibi sorular sürekli zihninizi kurcalıyorsa bu makale tam size göre. Doğal bal maskesi ile; sivilcelerden, yara izlerinden, cildinizdeki koyu renklerden ve yaşlanma belirtilerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Cildinize yapacağınız düzenli bal maskesi ile inanılmaz değişimi kısa sürede göreceksiniz. Gelelim nemli ve parlak ciltler için bal maskesinin cilde faydaları ile ilgili ayrıntılara…

Doğal ballı yüz maskesinin yapılışı ve kullanılışı!

Ballı yüz maskesi için ilk önce elinizde doğal bal olması gerekir. Bunun için de Buram Bal Turkey en doğru adres.

Ballı yüz maskesini günlük hazırlayacaksanız önce 2 yemek kaşığı Buram Honey ve saf zeytin yağınız hazır olmalı. Doğal balı ve zeytin yağını bir kaseye alıyoruz. Bir adet de yumurta sayısını ekleyip krem kıvamına gelene kadar karıştırıyoruz. Yumurta sarısı da maskemize krem kıvamı verir. Dilerseniz limon da kullanabilirsiniz.

Doğal ballı yüz maskesi ile sivilce tedavisi!

Ballı yüz maskesi yüzünüzdeki sivilcelerin en büyük düşmanıdır. 2 farklı koldan sivilcelerinize saldıran ballı yüz maskesi sivilce oluşumunu arttıran bakteri birikimini önlediği gibi tıkanmış gözenekleri de açarak temizler.

Ballı yüz maskesi ile mutlu olun! 

İnsan bedeni yaşlandıkça ciltte kolajen üretimi azalır. Haliyle daha az cilt hücresi üretilir.

Sadece doğal ballı yüz maskesi ile yüzünüzdeki yaşlılık izlerini azaltamazsınız. Bunun için mevsimine göre taze sebze ve farklı meyveler de tüketmelisiniz.

Kuru ciltler için Ballı maske!

Balın nemlendirici özelliğini bilmeyeniniz yoktur. Bal sadece vücudunuzu nemlendirmez, nemi tutarak cildinizin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Bu demek oluyor ki artık, “Benim cildim çok kuru!” şikâyetlerinde bulunmayacaksınız. Doğal balla yapılan cilt maskesi ile kuru ciltlerden kurtulmanız mümkün.

Bal maskesiyle vücudunuzdaki siyah noktalardan kurtulun!

Hazırladığınız doğal bal maskesini belirli periyotlarda kullanmaya devam ederseniz bir müddet sonra cildinizdeki kara noktaların azaldığını görürsünüz. Doğal bal kir ve yağ nedeniyle tıkanan gözenekleri temizler ve cildinizin nefes almasında yardımcı olur.

Buram Bal Turkey markası altında; birçok doğal bal ürünleri ve kaliteli bal bulunur. Farklı ballarla hazırlayacağınız yüz maskeleri ile daha nefes alır bir cilde sahip olabilirsiniz.

Buram Çiçek Balı, Buram Akasya Balı, Buram Arı sütü, Buram Orman Balı, Buram Organik Balı, Buram Petek Balı, Buram Akasya Balı, Buram Kekik Balı, Buram Kestane Balı, Buram Çam Balı, Buram Ihlamur Balı…

Bütün bal ürünleri tedavi amaçlı kullanılamaz. Bal doğal bir ürün olsa da doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Buram Honey Turkey ürünlerini buradan sipariş edebileceğiniz gibi Avrupa’daki bütün marketlerden de isteyebilirsiniz.