Doğal bala ulaşmanın en kolay yolu: Buram Bal Turkey

Sağlıklı bir hayat arzu etmeyen yoktur. Hatta küçük bir rahatsızlığımızda bile şifa bulmak için kapı kapı dolaşıyoruz. Çoğu zaman harcadığımız paraları bir yana bırakın kaybettiğimiz zaman ve sağlığımız oluyor. Şimdi sizlere sağlıklı kalmanın doğadaki en büyük ilacı olan doğal bal ya da gerçek bala nasıl ulaşılır bunu anlatacağız.

Doğal yollardan elde edilen bir kilogram bal için arıların dünyanın etrafını tam 6 kez dönecek kadar yol kat ettiklerini biliyor musunuz? Ya da bal sezonunda bir arının sadece bir çay kaşığı bal üretebildiğini biliyor musunuz?

Yüzlerce farklı mineralleri ve vitaminleri barındıran faydası saymakla bitmeyen bal sağlığımız için en önemli gıdalardan. İşte bu kadar önemli olan doğal bala ulaşmak hiç de kolay değil. Avrupa’dan 36 ülkeye bal ihracatı yapan Buram Honey Turkey bu alanda sizlerin içini rahatlatabilir. Çünkü dünyada doğal bal denilince akla Buram Bal Turkey geliyor.

Doğal bal nasıl anlaşılır?

Doğal balı tadarak ya da rengine bakarak anlamak mümkün değil. Yıllarca kristalize olan balları sahte bal zannetmedik mi? Hâlbuki doğal balın kristalize olması normal bir durumdur.  Balın doğallığını firmayı birkaç saniyede araştırarak öğrenmek mümkün. Balın doğallığını öğrenmenin en kolay ve güvenli yolu firmanın sertifikaları ve tüketiciye verdiği güvendir. Buram Honey Turkey’in sahip olduğu sertifikalar dünyadaki önemli doğal bal üreticilerinden olduğunu göstermektedir.

Buram Bal Turkey’i güvenle tüketebilir ve çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz. Çünkü Buram Bal Turkey 3500 m2 kapalı alanda kurulmuş tesisi ile modern bal işleme ve paketleme makineleriyle donatılmıştır. Almanya ve Avrupa Birliği yasalarına uygun şekilde bal paketleyen bir tesise sahip olan Buram Honey’in ballarının doğal olduğundan endişe etmenize gerek yoktur.

Unutmayın, her bal doğal bal veya Buram Bal değildir!

Buram Bal Turkey markası altında; birçok doğal bal ürünleri ve kaliteli bal vardır; Buram Çiçek Balı, Buram Akasya Balı, Buram Arı sütü, Buram Orman Balı, Buram Organik Balı, Buram Petek Balı, Buram Akasya Balı, Buram Kekik Balı, Buram Kestane Balı, Buram Çam Balı, Buram Ihlamur Balı…

Sahte bal riskini göze almadan Buram Honey ürünlerini buradan sipariş edebileceğiniz gibi Avrupa’daki bütün marketlerden de isteyebilirsiniz.