Doğal Ballı Kahve İle Zinde Kalabilirsiniz!

Kendini daha rahat ifade etmek isteyenlerin kahve içme seanslarını doğal balla zenginleştirdiklerini biliyor musunuz? Doğa bal mucizesini kahveyle birlikte tükettiğinizde siz de zinde kalabilir, daha özgür harekte edebilrisiniz. Yoğun çalışma trafiğinde doğal bal kahvenin farkını mutlaka yaşamalısınız. Gerçek Bal olan Buram Bal Turkey ile artık kahvelerinize şeker yerine bal atacaksınız.

Kahvenin kişiyi zinde tutmanın yanı sıra sağlıklı yaşam için bilinmeyen birçok faydası var. Kahvenize ilave edebileceğiniz 2 malzeme ile metabolizma hızınızı artırabilir, enerji kaybı yaşamayabilirsiniziz. Laboratuvarlarda yapılan araştırmalar, kafeinin metabolizmayı hızlandırdığını kanıtladı. Siz de keyifle yudumladığınız kahvenin içine eklenebilecek doğal bal ile metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Bu da sizi gün boyu zinde tutacaktır.

Doğal Ballı kahvenin lezzeti nasıl?

Doğal balın içeriğinde C, B6 vitaminleri, folik asit, demir, kalsiyum, sodyum, çinko, potasyum, fosfor bulunduğu ararştırmalarla ortaya konulmuştur. Bu özellikler metobizlamyı hızlandırır. hızlı metobolizma insanı zinde bırakır. Gün boyu sürekli tükettiğiniz kahvelerinize doğal bal eklediğiniz de daha rahat ve keyifli bir gün geçirirsiniz.

Kahveninizi şekerli içtiğini zaman aslında Fastfood tüketiminin kendinizi teslim etmiş oluyorsunuz. Ballı kahve formülünü sizler için daha iyi bir tercih duruyor.

Doğal tatlandırıcılar grubunda yer alan bal, insan sağlığı açısından faydalı olduğu için tatlandırıcı olarak kullanılmasında bir sakınca yoktur. Üstelik bu karşımın lezzeti de enfestir.

Ballı Kahve ile Zinde Kalma Yöntemi

Kahvenizin içine balın yanısıra tarçın da atarsanız bu sizi gün boyu zinde bırakacaktır. Evet, Tarçın, bal ve kahve inanın muhteşem bir üçlü…

Tarçın ve Ballı kahvenin tarifi!

Aslında bunun tarfi filan yok. Normal sade kahvenizi hazırlayıp karşımı yapıyorsunuz. Yarım çay kaşığı organik tarçın tozunu, kahve bardağınıza doğal balla birlikte atıp karıştırıyorsunuz. Oldukça farklı ve lezzetli bir tadı keşfetmek için hemen kahvenizi içebilirsiniz.

Bunu toz tarçın ile değil de tarçın çubuğu ile de yapabilirsiniz. Bu yapılması daha kolay aynı çubuğu birkaç kahvede kullanmanızda mümkün. Aynı şekilde doğal ballı kahvenize tarçın çubuğunu koyuyorsunuz. Fincanın sonlarına doğru güzel bir tarçın kokusu damağınızı açacak ve kendinize geleceksiniz.