Her derdin ilacı doğal ballı karışımlar!

Doğal balın gerçek anlamda bir sağlık mucizesi olduğunu, yanına farklı ufak baharatları ekleyerek bizzat şahit olabilirsiniz.

Şifa bulmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli iş doğal bala ulaşabilmektir. Gerçek bal ve doğal bala ulaşmak dikkat edilirse aslında oldukça kolaydır. Dünyada 40 ülkeye bal ihracatı yapan Buram Bal Turkey’i tercih ederek hem şifa bulabilir, hem de tükettiklerinizden zevk alırsınız.

Bazı ballar acıdır fakat acılığına dikkat etmeyiz, şifa özelliğine bakarız. Bal diye yedirilen glikoz şuruplarını tercih etmek yerine farklı kontrolle kanıtlanmış Buram Bal Turkey’i tüketerek bal yerken ilaç da tüketmiş olursunuz.

Peki, doğal bal ile yapılan şifalı karışımlar neler?

  1. Öksürük ve nefes darlığı için doğal bal!

Kış aylarının özel bir ilacından bahsedeceğiz. Susam, çemen, meyan kökü ve bulunursa kurutulmuş baldıran otu alabildiği kadar doğal balla karıştırılır. Bu karışım günlük olarak kullanıldığında kış aylarında nefes darlığı için iyi gelir. Bunun akabinde öksürüğe de faydalıdır.

  1. Doğal ballı iştah açma kürü!

Doğal balınız varsa iştahınızın açılması kolay. Hemen zencefil ve ayva suyu temin ederek işe başlayın! Bu doğal karışım yemek seçen çocuklarımız için de özel bir tercihtir. Ayva suyunu, zencefili ve Buram bal Turkey’i karıştırıp her gün birer ceviz büyüklüğünde tüketebilirsiniz.

  1. Böbrek rahatsızlıklarında!

Günümüzde böbrek rahatsızlıkları sıkça rastlanılan bir sorun olarak karşımıza çıkmakta. Bunun için Hatmi Tohumunu Buram Bal Turkey ile karıştırarak macun haline getiriyorsunuz. Bunu düzenli olarak kullandığımızda mutlaka faydasını göreceksiniz.

  1. Kekemelik için çam sakızlı Buram Bal!

Çam sakızının faydaları çok fazladır. Eğer çam sakızını doğal bal ile karıştırıp macun haline getirirseniz kekemelik için özel bir şifaya sahip olursunuz. Biraz acı olacağı için farklı lezzetlerle tatlandırılabilirsiniz.

  1. Ses kısıklığına gerçek ballı çözüm!

Oldukça basit bir tarif vereceğiz size. Nişastayı suda pişirip hafif ılıyınca doğal bal ile karıştırıp tüketiyoruz.  Ses kısıklığı ya da ses tellerinde rahatsızlık olduğu zamanlarda bu macun kullanılırsa ses telleri iyileşme eğilimi gösterir.

  1. Bal ve karabiberle kumlarınızı dökün!

30 kadar karabiber öğütüldükten sonra alabildiği kadar Buram Bal Turkey ile karıştırılıp düzenli olarak tüketilir. Bu macun böbrek kumu dökmede yardımcı oldukça faydalıdır.

Unutmayın! Bütün bal çeşitleri doğrudan tedavi amaçlı kullanılamaz. Tedavinin yanında kullanıldığında faydası olur.

Buram Bal Turkey 40’tan fazla ülkeye bal ihracatı yaparak dünyanın organik bal markaları ve bal toptancıları içerisinde en önemli markadır.

Sahte baldan uzak durarak Buram Bal ürünlerini buradan sipariş edebileceğiniz gibi Avrupa’daki bütün marketlerden de isteyebilirsiniz.