Her gün bir kaşık Tarçınlı Buram Bal ile şifa bulun!

honey_and_cinnamon

Doğal bal ve organik balın sağlığımız açısından faydaları saymakla bitmez. Avrupa’da doğal balın tek adresi olan Buram Bal Turkey sizlere bir rahatlık daha sunuyor. Çörekotlu Buram bal ’dan sonra şifa kaynağı tarçınlı Burambal ile daha sağlıklı hayatlar sizi bekliyor.

Balın içinde birçok mineral vardır. Bununla birlikte B1, B2, B3, B5 ve B6 vitaminleri de doğal balın içerisinde bulunur. Antioksidan kaynağı olan tarçın ile Burambalı karıştırarak lezzetli ve sağlıklı bir ürün ortaya koyduk. Doğru miktarda kullanıldığında şifa dağıtan bu ürünümüz sizler için 500 gramlık paketiyle sofralarınızda.

Buram-Tarcin

Buram Bal Turkey ’li Tarçının Faydaları:

  • Tarçınlı bal bağışıklık sistemini düzenler: Buram Balın kalorisinin yüksek olduğunu biliyoruz. Tarçınlı Buram Bal karışımı da yüksek kaloriye sahip olduğu için doğal bir antibiyotiktir. Özellikle bu kış aylarında soğuk algınlığına tarçın bal karışımı iyi gelir. Bazı virüs ve bakterilerin de neden olduğu hastalıkları da bu harika karışım önler.
  • Kalp ve damar hastalığı riskini azaltır: Tarçınlı Buram Bal dolaşımı arttırdığı için kolesterolü de düşürür. Kalbinizi de güçlendirip nabzınızı dengeler.
  • Kilo vermenizi sağlar: Tarçınlı Burambal ile siz de metabolizmanızı hızlandırıp kilo verebilirsiniz. Canınız artık şeker çekmeyecek kanınızda bulunan glikoz seviyesi dengede kalacak. Bununla birlikte tarçın vücudunuzdaki fazla yağları yakmanızı sağlayacak. Özellikle doğal bal ile yapılan Tarçınlı Buram Bal Turkey ’i sık sık sıcak suyla tüketerek kilo verebilirsiniz.
  • Boğaz enfeksiyonlarını önler: Tarçınlı Burambal’ı ılık suyla içip hem de gargara yaparsanız ses kısılması, bademcik iltihabı, faranjit gibi rahtsızlıklarınıza iyi gelir. Doğal antibiyotik özelliği olan Tarçınlı balımız boğaz enfeksiyonlarını önler.
  • Doğal afyodizyaktır: Tarçının libidoyu yükselttiği bilinir. Doğal afyodizyaklardan kabul edilir. Hem erkekler hem de kadınlar için her sabah ve akşam bir kaşık yenilebilir.
  • Eklemlere faydalıdır: Tarçınlı balın kalori değeri yüksek olduğu için antioksidan özelliği vardır. Artroriz ve osteoartrit gibi rahatsızlıklar için birebirdir.

Evet, bu kadar şifasını bildikten sonra Tarçınla balı karıştırma zahmetine girmenize gerek yok. Buram Bal Turkey sizler için bu karışımı doğal bir şekilde yapmış durumda. Tarçınlı Buram Bal’ı Avrupa’daki bütün marketlerden isteyebilirsiniz.

honey cinnamon 1