İki kaşık doğal balla ayda 5 kilo nasıl verebilirsiniz?

İki kaşık doğal balla ayda 5 kilo nasıl verebilirsiniz?

Günümüzde doğal balla yapılan diyetler herkesin tercih ettiği diyetlerden biridir. Bal diyeti hakkında bugün şaşırtıcı ve ilginç çok farklı noktalara değineceğiz.

Bal diyeti nasıl yapılır?

Kilolarından rahatsız olanlar genellikle şekerli yani tatlı gıdalardan uzak durmaya çalışırlar. Hatta çayı şekerli içmenin, sık sık tatlı yemenin kilo aldırdığı düşünülür. Bu yüzden insanlar çok sevseler de sağlıklı olduğunu bilseler de doğal baldan uzaklaşırlar.

Halbuki uzmanların belirttiği gibi şeker yerine bal yenildiğinde ideal kilolarınızı koruyabildiğiniz gibi zayıflayabilirsiniz de…

Bu mümkün değil diyebilirsiniz. Ama şeker yerine doğal bal Burambal ‘ı kullanmak hem kan şekerini düşürür hem de tokluk hissi verir. Yani doğal bal ile yapılan diyetlerin bir avantajı da yorgunluk hissinin olmamasıdır.

Burambal ile yapılan diyetin çok basit bir yöntemi kesin bir sonucu vardır.

  • Kan şekeriniz dengelendiği için enerjik ve fit kalırsınız.
  • Kış aylarının hareketsiz ortamlarında sürekli abur cubur yeme yerine az da olsa doğal bal tüketimi kilo almanızı da engeller.
  • Düzenli yürüyüşlerle ve basit diyetlerle Burambal dopingi sizlerin daha az tüketmesini ve daha az enerji ihtiyacınızı ortaya çıkaracaktır.

Peki bal diyetini nasıl yapabiliriz?

Peki bal diyetini nasıl yapabiliriz?

Her gece uyumadan önce 2 tatlı kaşığı Burambal yiyerek kolaylıkla zinde kalabilirsiniz. Bal diyetinin yanında yapacağınız düzenli yapılan günlük yürüyüşler ve egzersizlerle çok kısa sürede ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Kimler bal diyeti yapabilir?

Aslında bal diyetini herkes yapabilir. Yüksek tansiyon hastaları ve şeker hastalarının doktor kontrolünde yapması tavsiye edilir.

Neden kilo alıyoruz?

Kilolarımızdan kurtulmak için diyet yaptığımız ortada ama neden kilo arıyoruz asıl çözülmesi gereken problem budur. Doğal bal ile yapılan diyetle enerji kazandığınız için fazla yemek yeme ihtiyacınız olmaz. Doğal balın kilo verdirmede asıl etkisi de budur. Doyurucu özelliğinin yanı sıra enerji vermesi önemlidir.

Burambal ‘lı diyet yaparken kalorisi yüksek gıdalardan ve tatlılardan uzak durursak bu diyetten sonuç almak mümkündür. Her gece yatmadan önce 2 kaşık Burambal yediğiniz de ayda 3 ile 5 kilo arasında kilo vermeniz işten bile değildir.

Diyet yapanlar genellikle güçsüz, dermansız kalıp normal yaşantılarını da zora sokarlar. Burambal ile yapılan diyetle vitaminsiz kalınmadığı için her zaman zinde olursunuz.  Yapımı en kolay diyetlerden olan doğal balla yapılan diyeti mutlaka siz de denemelisiniz.

Unutmayın! Bal diyeti sadece doğal bal ile yapılabilir. Doğal bal Burambal’ı buradan sipariş verebileceğiniz gibi Avrupa’daki marketlerden de temin edebilirsiniz.